Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

transfer

Data dodania:
2016-09-15
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
66
Opis - transfer

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-15 już 66 użytkowników pobrało transfer z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Magic Transfer

  Program Magic Transfer do pobrania z tej strony to użyteczne narzędzie pozwalające zsynchronizować kilka komputerów jednocześnie. Przyda się zwłaszcza w biurach i miejscach pracy, gdzie mamy wiele stanowisk.

 • Jak przyspieszyć transfer

  Czy transfer Internetu d......yspieszenie transferuMalo ktory ...

 • Data dodania:
  2016-09-15
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  66
  Pobierz za darmo transfer . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Contacts Transfer 3rd Edition 3.02

  Contacts Transfer to funkcjonalny program służący do transferu całej bazy danych z kontaktami pomiędzy telefonami z systemem Symbian.

 • Bluetooth File Transfer 1.41 (Java)

  Bluetooth File Transfer to narzędzie dwustronne, umożliwia w szybki sposób zarówno pobieranie jak i wysyłanie danych poprzez łącze Bluetooth bez znaczenia czy jest to transfer telefon > komputer, komputer > telefon czy jeszcze inne urządzenie.

 • Contacts Transfer S60 1st/2nd Edition 2.00

  Contacts Transfer to funkcjonalny program służący do transferu całej bazy danych z kontaktami pomiędzy telefonami z systemem Symbian.

transfer Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-15 już 66 użytkowników pobrało transfer z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: transfer