Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

touch uiq

Data dodania:
2016-05-15
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
16
Opis - touch uiq

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-05-15 już 16 użytkowników pobrało touch uiq z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Remote Touch Delta 2.0

  Remote Touch Delta 2.0 to aplikacja umożliwiająca zdalną kontrolę komputera PC lub laptopa przy pomocy telefonu z systemem Windows Mobile!

 • Data dodania:
  2016-05-15
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  16
  Pobierz za darmo touch uiq . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Mgate for UIQ 1.0

  Mgate for UIQ 1.0 to praktyczny program pełniący funkcję smsowej automatycznej sekretarki. Aplikacja została zaprojektowana pod system Symbian UIQ 3rd Edition.

 • AquaAlarm 1.4 UIQ

  AquaAlarm dla urządzeń mobile pracujących pod kontrolą systemów Symbian OS jest dość przydatnym narzędziem stanowiącym alternatywę dla standardowego budzika w systemie.

 • AquaCalendar (for UIQ 3.0) 5.4

  AquaCalendar dla urządzeń mobile jest jedną z najlepszych aplikacji PIM na systemy Symbian OS. Narzędzie to stanowi wszechstronną aplikację łączącą Kalendarz, Zadania, Kontakty, Wiadomości, urodziny w jednym.

touch uiq Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-05-15 już 16 użytkowników pobrało touch uiq z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: touch uiq