Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

total war shogun

Data dodania:
2016-10-18
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
42
Opis - total war shogun

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 42 użytkowników pobrało total war shogun z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Total War: Shogun 2 – Rise of the Samurai

  Total War: Shogun 2 – Rise of the Samurai przenosi nas 400 lat wstecz od wydarzeń znanych z podstawowej części. Znów mamy szansę podbić Japonię.

 • Shogun: 2 Total War

  Tytuł ten można polecić wszystkim miłośnikom gier strategicznych. Akcja gry osadzona jest w XVI-wiecznej Japonii, zaś celem poprowadzenie swego klanu do dominacji nad pozostałymi ośmioma.

 • Data dodania:
  2016-10-18
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  42
  Pobierz za darmo total war shogun . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Shogun: Total War

  Dzięki grze Shogun: Total War możemy stać się przywódcą jednego z klanów, mających wpływy w Japonii w XVI wieku. Wykorzystując nasze wpływy, musimy przejmować kolejne prowincje by zdobyć tytuł Szoguna.

 • Shogun: 2 Total War trailer

  Trailer do Shogun: 2 Total War to trwający ponad minutę materiał wideo, który jest pierwszym zwiastunem gry. Niestety, nie pokazuje on samej rozgrywki, a jedynie wprowadza w klimat XVI-wiecznej Japonii.

 • Shogun: 2 Total War gameplay

  Pierwszy przedpremierowy filmik do gry. Pomimo, że gra pojawi się dopiero w 2011 roku, już teraz możemy nacieszyć oczy fragmentami bitwy pomiędzy dwoma klanami: Chosokabe i Tekada.

total war shogun Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 42 użytkowników pobrało total war shogun z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: total war shogun