Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

torchlight

Data dodania:
2016-09-23
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
5221
Opis - torchlight

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-23 już 5221 użytkowników pobrało torchlight z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Torchlight

  Torchlight to bardzo ciekawie zapowiadająca się gra RPG powielająca i rozwijająca schematy znane choćby z dwóch pierwszych części Diablo, co ma zagwarantować jej ogromny sukces. Grę tworzy studio Runic Games, które współtworzą m.in. byli członkowie Blizzard, firmy odpowiedzialnej właśnie za sukces serii Diablo.

 • Torchlight II

  Torchlight II to kontynuacja dość ciekawej gry z gatunku hack’n’slash. Wprawdzie pierwsza część nie zdobyła szczególnego rozgłosu jednak proponowała graczom dość interesującą rozgrywkę, która potrafiła wciągnąć na dłużej.

 • Data dodania:
  2016-09-23
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  5221
  Pobierz za darmo torchlight . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Trailer do Torchlight

  Trailer do Torchlight

torchlight Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-23 już 5221 użytkowników pobrało torchlight z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: Torchlight