Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

tor

Data dodania:
2016-09-26
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
1152
Opis - tor

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-26 już 1152 użytkowników pobrało tor z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Tor 0.2.0.30

  Tor jest projektem, który pomaga chronić użytkowników przed inwigilacją w postaci tzw. analizy ruchu (ang. traffic analysis), która zagraża anonimowości.

 • X Motor Racing

  X-Motor Racing to gra wyścigowa stworzona z myślą o miłośnikach szybkich wyścigów.

 • Data dodania:
  2016-09-26
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  1152
  Pobierz za darmo tor . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • LineRider 1.2.3

  W LineRider musisz zbudować tor saneczkowy, a następnie dać się nim przejechać swemu bohaterowi.

 • Micro Machines 2

  Micro Machines 2 to swoiste wyścigi samochodowe, w których gracz kieruje małym samochodem resorowym.

 • Professor Heinz Wolff's Gravity

  Gra logiczna Professor Heinz Wolff's Gravity to zabawa w układanie trasy dla toczącej się kulki. Musimy zadbać o to, aby dotarła ona z miejsca startu do punktu docelowego. W tym celu budujemy tor z otrzymanych elementów - mamy tu platformy, wyrzutnie, ścianki i inne. Co ciekawe, każdą planszę (w pełnej wersji gry jest ich około setki) można przejść na kilka sposobów.

tor Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-26 już 1152 użytkowników pobrało tor z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: tor