Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

today

Data dodania:
2016-09-12
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
65
Opis - today

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-12 już 65 użytkowników pobrało today z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Due Today 1 3 6

  Due Today oferuje funkcjonalny mechanizm, który pomoże ci sprawnie i szybko organizować sprawy zawodowe oraz osobiste dnia codziennego.

 • Modyfikacje ekranu "Today" w Windows Mobile

  Modyfikacje ekranu "Today" w Windows MobileModyfikacje ekranu "Today" w Windows Mobile...ieniach ekranu Today opcji dotyczac...

 • Data dodania:
  2016-09-12
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  65
  Pobierz za darmo today . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Google Search

  Google Search jest małą i prostą aplikacją, a raczej dodatkiem na system Windows Mobile, która na ekranie Today pokazuje małe okno służące do wpisywania fraz do wyszukiwania w popularnej wyszukiwarce google.

 • Spb Diary 2.5.8

  Narzędzie Spb Diary umożliwia w swoisty sposób organizację wtyczki Today na platformach windows mobile. Aplikacja Spb Diary ułatwia dostęp do funkcji kalendarza, zdań, kontaktów, wiadomości, notatek w systemach mobile.

 • Elecont Weather WM 1.0.525

  Elecont Weather to aplikacja, która umożliwia wyświetlenie prognozy pogody wprost na ekranie startowym urządzenia pracującego pod kontrolą systemu Windows Mobile.

today Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-12 już 65 użytkowników pobrało today z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: today