Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

toca race driver2

Data dodania:
2016-08-01
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
80
Opis - toca race driver2

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-01 już 80 użytkowników pobrało toca race driver2 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • TOCA Race Driver

  Dzięki TOCA Race Driver będziemy mogli rozpocząć karierę kierowcy wyścigowego. Razem z naszym zespołem, musimy zrobić co tylko się da by zostać mistrzem. Gra oferuje niezwykle wysoki poziom realizmu, więc nie jest to produkcja dla każdego.

 • TOCA Race Driver 3

  TOCA Race Driver 3 pozwala podjąć rywalizację, w jednej z wielu dostępnych serii wyścigowych. Wykorzystując wybrany model samochodu, możemy zawalczyć o zostanie najlepszym kierowcom.

 • Data dodania:
  2016-08-01
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  80
  Pobierz za darmo toca race driver2 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • TOCA Race Driver 2

  TOCA Race Driver 2 należy do gier, które szybko się nie nudzą. Jest to zasługa ponad 30 serii wyścigowych, w których możemy rywalizować. Znaczenie ma także wiele, zróżnicowanych modeli samochodów oraz tras, zlokalizowanych w wielu miejscach na świecie.

 • Race on

  Gra race on to wyścigi samochodowe szwedzkiej firmy SimBin (twórców m.in. RACE ’07, GTR i STCC), których premiera nastąpi już lada dzień, bo 15 września (niestety żadna rodzima firma nie planuje obecnie wydania race on po polsku). Rozgrywka turniejowa składa się tu z kolejnych wyścigów z serii World Touring Car Championship, w których musimy ponadprzeciętnie zapunktować swoją jazdą, by przejść do następnych etapów. Dostępne są też trasy wyścigów Formula Masters oraz Swedish Touring Car Championship dzięki „wbudowaniu” w grę praktycznie całości rozgrywki z STCC i RACE ’07. Możemy pokonywać 30 tras przy użyciu każdego z 39 aut.

 • Race Driver: GRID

  Najnowsza gra z serii TOCA jednocześnie wnosząca wiele nowych elementów min. tryb kariery, Race Driver to także realistyczne trasy i piękne modele samochodów.

toca race driver2 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-01 już 80 użytkowników pobrało toca race driver2 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: toca race driver2