Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

to co nam byl

Data dodania:
2016-10-28
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
72
Opis - to co nam byl

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-28 już 72 użytkowników pobrało to co nam byl z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Windows 98

  System operacyjny Windows 98 swego czasu był najchętniej isntalwanym i używanym systemem operacyjnym na świecie. Popularność odebrał mu dopiero Windows XP, który zresztą wzorowany był na Windows 98 OS.

 • Spik 2.5.10

  Spik to komunikator internetowy stworzony przez Wirtualną Polskę, wcześniej był dostępny pod nazwą WP Kontakt.

 • Data dodania:
  2016-10-28
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  72
  Pobierz za darmo to co nam byl . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • ZipGenius Suite Edition 6.0.3.1150

  Zipgenius download - i nasz problem był z głowy jeżeli chodziło o temat kompresji plików w środowisku windows,tą komendę teraz zastępuje możliwość download zipgenius 6; czyli najnowszej wersji tego oprogramowania.

 • Filmoteka 1.58

  Filmoteka 1.5 to kolejna wersja programu, który był jednym z pierwszych na polskim rynku narzędzi do katalogowania zbiorów multimedialnych.

 • Rotate Screen v1.1

  Rotate Screen to aplikacja służąca do obracania pozycji ekranu tak aby obraz wyświetlany był zarówno w poziomie jak i w pionie.

to co nam byl Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-28 już 72 użytkowników pobrało to co nam byl z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: to co nam był