Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

tlumaczenie

Data dodania:
2016-09-05
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
31
Opis - tlumaczenie

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-05 już 31 użytkowników pobrało tlumaczenie z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Babylon 9

  Babylon 9 to profesjonalny translator, który obsługuję bazę ponad 75 różnych języków i pozwala na dwukierunkowe tłumaczenie w 17 najpopularniejszych językach z całego świata.

 • gtranslator 1.0

  Aplikacja służy do edycji plików (po).

 • Data dodania:
  2016-09-05
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  31
  Pobierz za darmo tlumaczenie . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • English Translator 3.2

  English Translator firmy Techland należy do najlepszych i najbardziej zaawansowanych technicznie translatorów komputerowych tłumaczących tekst z języka angielskiego na polski i z polskiego na angielski.

 • Easy Rider 3.42

  Easy Rider 3.42 to użyteczny słownik języka angielskiego i niemieckiego

 • Google Translate

  Najpopularniejszy na świecie tłumacz, czyli Google Translate teraz do pobranie w wersji mobilnej na pobierz.pl.

tlumaczenie Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-05 już 31 użytkowników pobrało tlumaczenie z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: tlumaczenie