Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

tlumacza niemieckiego

Data dodania:
2016-10-18
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
106
Opis - tlumacza niemieckiego

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 106 użytkowników pobrało tlumacza niemieckiego z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • mYDePeDict 0.1.2

  Jest to aplikacja dla telefonów komórkowych. Umożliwia korzystanie ze słowników Angielskiego - "Collins" oraz Niemieckiego - "Langenscheidt" firmy Young Digital Planet przy pomocy telefonu.

 • DailyGerman

  DailyGerman stanowi narzędzie, które możemy traktować jako podręczny słownik języka Angielsko-Niemieckiego, z wbudowanym kalendarzem pozwalającym na usystematyzowanie nauki języka.

 • Data dodania:
  2016-10-18
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  106
  Pobierz za darmo tlumacza niemieckiego . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • FS Translator 5.0

  Program FS-Translator jest aplikacją pomagającą łatwiej i szybciej prowadzić repertorium.

 • Easy Rider 3.42

  Easy Rider 3.42 to użyteczny słownik języka angielskiego i niemieckiego

 • WordMaat 1.2

  WordMaat to aplikacja, która powstała pod kątem użyteczności dla wszelkiego rodzaju biur tłumaczeń. Zawiera ona wszystkie niezbędne dla tego typu działalności rozwiązania i funkcje.

tlumacza niemieckiego Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 106 użytkowników pobrało tlumacza niemieckiego z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: tlumacza niemieckiego