Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

tlumacz

Data dodania:
2016-10-20
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
1964
Opis - tlumacz

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 1964 użytkowników pobrało tlumacz z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Google Translate

  Najpopularniejszy na świecie tłumacz, czyli Google Translate teraz do pobranie w wersji mobilnej na pobierz.pl.

 • Google Translator 2.4

  Google Translator to tłumacz, który przy użyciu technologi stosowanej w wyszukiwarkach Google pozwala dokonywać prostych przekładów. Używając Google Translator możesz za darmo przetłumaczyć pojedyncze słowa, frazy, paragrafy a nawet całe strony internetowe.

 • Data dodania:
  2016-10-20
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  1964
  Pobierz za darmo tlumacz . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • CHX 3.0

  CHX to pakiet programów będących dużą pomocą dla chemika.

 • Lingoes 2.9.1

  Lingoes - w pełni darmowy program, łączący w sobie funkcjonalność tradycyjnego słownika oraz rozbudowanego translatora. W bazie znajduje się ponad 80 języków.

 • Ling pl Mobile 3.0a

  Ling.pl Mobile to aplikacja, która jest zbiorem kilku słowników najpopularniejszych języków. Zawiera mnóstwo przydatnych zwrotów oraz słownictwo specjalistyczne.

tlumacz Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 1964 użytkowników pobrało tlumacz z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: tłumacz