Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

tlumacz polsko niemiecki

Data dodania:
2016-10-18
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
274
Opis - tlumacz polsko niemiecki

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 274 użytkowników pobrało tlumacz polsko niemiecki z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Słownik polsko hiszpański 4.95

  Słownik polsko-hiszpański jest to funkcjonalne i przydatne narzędzie.

 • EasyLanguage Język niemiecki 2.08

  EasyLanguage - Język niemiecki to 43 lekcji zasobu słownictwa i połączeń słownych.

 • Data dodania:
  2016-10-18
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  274
  Pobierz za darmo tlumacz polsko niemiecki . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Ling pl Mobile 3.0a

  Ling.pl Mobile to aplikacja, która jest zbiorem kilku słowników najpopularniejszych języków. Zawiera mnóstwo przydatnych zwrotów oraz słownictwo specjalistyczne.

 • LingvoSoft Talking Dictionary 2008 German Polish (Pocket PC)

  LingvoSoft Talking Dictionary 2008 jest typowym słownikiem niemiecko polskim, polsko niemieckim na telefon. Bardzo prosta w użyciu aplikacja na systemy windows mobile zawiera w sobie ogromną liczbę słów oraz wyrażeń.

 • MSDict Oxford Dictionary of Idioms Pocket PC 5.50.92

  Słownik MSDict Oxford Dictionary of Idioms Pocket jest nie zwykle bogatą aplikacją w zasadzie pod każdą platformę systemów mobilnych. Jednak tutaj opisany program dotyczy systemów windows mobile.

tlumacz polsko niemiecki Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 274 użytkowników pobrało tlumacz polsko niemiecki z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: tłumacz polsko niemiecki