Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

tlumacz niemieckiego

Data dodania:
2016-10-19
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
2406
Opis - tlumacz niemieckiego

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-19 już 2406 użytkowników pobrało tlumacz niemieckiego z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Google Translate

  Najpopularniejszy na świecie tłumacz, czyli Google Translate teraz do pobranie w wersji mobilnej na pobierz.pl.

 • mYDePeDict 0.1.2

  Jest to aplikacja dla telefonów komórkowych. Umożliwia korzystanie ze słowników Angielskiego - "Collins" oraz Niemieckiego - "Langenscheidt" firmy Young Digital Planet przy pomocy telefonu.

 • Data dodania:
  2016-10-19
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  2406
  Pobierz za darmo tlumacz niemieckiego . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • DailyGerman

  DailyGerman stanowi narzędzie, które możemy traktować jako podręczny słownik języka Angielsko-Niemieckiego, z wbudowanym kalendarzem pozwalającym na usystematyzowanie nauki języka.

 • Easy Rider 3.42

  Easy Rider 3.42 to użyteczny słownik języka angielskiego i niemieckiego

 • Google Translator 2.4

  Google Translator to tłumacz, który przy użyciu technologi stosowanej w wyszukiwarkach Google pozwala dokonywać prostych przekładów. Używając Google Translator możesz za darmo przetłumaczyć pojedyncze słowa, frazy, paragrafy a nawet całe strony internetowe.

tlumacz niemieckiego Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-19 już 2406 użytkowników pobrało tlumacz niemieckiego z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: tłumacz niemieckiego