Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

tlumacz jezyka niemieckiego

Data dodania:
2016-10-09
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
47
Opis - tlumacz jezyka niemieckiego

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-09 już 47 użytkowników pobrało tlumacz jezyka niemieckiego z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • HTML Doctype deklaracje standardu języka

  Deklaracja standardu jezyka...Prosciej, za jej pomoca de...

 • DailyGerman

  DailyGerman stanowi narzędzie, które możemy traktować jako podręczny słownik języka Angielsko-Niemieckiego, z wbudowanym kalendarzem pozwalającym na usystematyzowanie nauki języka.

 • Data dodania:
  2016-10-09
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  47
  Pobierz za darmo tlumacz jezyka niemieckiego . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Google Translate

  Najpopularniejszy na świecie tłumacz, czyli Google Translate teraz do pobranie w wersji mobilnej na pobierz.pl.

 • mYDePeDict 0.1.2

  Jest to aplikacja dla telefonów komórkowych. Umożliwia korzystanie ze słowników Angielskiego - "Collins" oraz Niemieckiego - "Langenscheidt" firmy Young Digital Planet przy pomocy telefonu.

 • Easy Rider 3.42

  Easy Rider 3.42 to użyteczny słownik języka angielskiego i niemieckiego

tlumacz jezyka niemieckiego Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-09 już 47 użytkowników pobrało tlumacz jezyka niemieckiego z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: tlumacz jezyka niemieckiego