Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

tlumacz jezyka angielskiego

Data dodania:
2016-10-19
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
96
Opis - tlumacz jezyka angielskiego

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-19 już 96 użytkowników pobrało tlumacz jezyka angielskiego z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • HTML Doctype deklaracje standardu języka

  Deklaracja standardu jezyka...Prosciej, za jej pomoca de...

 • DailySpanish

  DailySpanish stanowi narzędzie, które możemy traktować jako podręczny słownik języka Angielskiego z Hiszpańskimi tłumaczeniami, z wbudowanym kalendarzem pozwalającym na usystematyzowanie nauki języka.

 • Data dodania:
  2016-10-19
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  96
  Pobierz za darmo tlumacz jezyka angielskiego . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • DailyPolish

  DailyPolish stanowi narzędzie, które możemy traktować jako podręczny słownik języka angielskiego z polskimi tłumaczeniami, z wbudowanym kalendarzem pozwalającym na usystematyzowanie nauki języka.

 • Google Translate

  Najpopularniejszy na świecie tłumacz, czyli Google Translate teraz do pobranie w wersji mobilnej na pobierz.pl.

 • WordWeb 5.52

  WordWeb 5.52 - słownik języka angielskiego plus synonimy, antonimy, definicje i odnośniki z internetu.

tlumacz jezyka angielskiego Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-19 już 96 użytkowników pobrało tlumacz jezyka angielskiego z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: tlumacz jezyka angielskiego