Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

tlumacz gogle

Data dodania:
2016-04-17
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
157
Opis - tlumacz gogle

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-04-17 już 157 użytkowników pobrało tlumacz gogle z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

  • Google Translate

    Najpopularniejszy na świecie tłumacz, czyli Google Translate teraz do pobranie w wersji mobilnej na pobierz.pl.

  • Google Chrome 1.0.154.59

    Google Chrome - przeglądarka stworzona przez specjalistów Google, która stawia na prostotę.

  • Data dodania:
    2016-04-17
    System operacyjny:
    Windows XP, Vista, 7
    Liczba pobrań:
    157
    Pobierz za darmo tlumacz gogle . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
  • Google Translator 2.4

    Google Translator to tłumacz, który przy użyciu technologi stosowanej w wyszukiwarkach Google pozwala dokonywać prostych przekładów. Używając Google Translator możesz za darmo przetłumaczyć pojedyncze słowa, frazy, paragrafy a nawet całe strony internetowe.

  • CHX 3.0

    CHX to pakiet programów będących dużą pomocą dla chemika.

  • Lingoes 2.9.1

    Lingoes - w pełni darmowy program, łączący w sobie funkcjonalność tradycyjnego słownika oraz rozbudowanego translatora. W bazie znajduje się ponad 80 języków.

tlumacz gogle Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-04-17 już 157 użytkowników pobrało tlumacz gogle z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: tlumacz gogle