Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

tla pulpitu

Data dodania:
2016-09-16
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
85
Opis - tla pulpitu

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-16 już 85 użytkowników pobrało tla pulpitu z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Jak wyłączyć automatyczne czyszczenie pulpitu?

  Jak wyłączyć auto...Jak wylaczyc automat...Standardowo automaty...

 • Jak wyłączyć zapisywanie ustawień pulpitu? (Win XP)

  Jak wyłączyć zapi...Jak wylaczyc zapisyw...System Windows zapam...

 • Data dodania:
  2016-09-16
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  85
  Pobierz za darmo tla pulpitu . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • WindowBlinds 6.4

  WindowsBlinds to aplikacja służąca do zmienia i konfigurowania wyglądu pulpitu Windows Vista i XP

 • Desktop Earth 2.1.1

  Masz ochotę od czasu do czasu zmienić wygląd swojego pulpitu? Jeśli tak, mamy dla Ciebie Desktop Earth za free. Ta prosta, a ciekawa aplikacja pozwala na zamienienie pulpitu w obraz Ziemi.

 • EarthDesk 4.5.2

  Lubisz zmieniać widok pulpitu? A może chcesz mieć na nim coś nowego? Pobierz zatem na dostępny za free EarthDesk. To świetna aplikacja, która pozwoli Ci na dodanie do pulpitu mapę Ziemi. Mało tego, będzie ona odświeżana w czasie rzeczywistym!

tla pulpitu Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-16 już 85 użytkowników pobrało tla pulpitu z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: tla pulpitu