Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

timeshift

Data dodania:
2016-08-16
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
5
Opis - timeshift

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-16 już 5 użytkowników pobrało timeshift z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • TimeShift

  TimeShift to gra akcji (FPS) firmy Saber Interactive, która miała wiele problemów z jej wydaniem – ostatecznie światowym wydawcą stał się pod koniec 2007 r. Activision Blizzard, a dzięki CD Projekt mamy do timeshift także spolszczenie. Podane przez wspomnianych dystrybutorów timeshift wymagania dla PC to Core 2 Duo 2.13GHz, 2GB RAM, karta graficzna 256MB i 8GB miejsca na HDD (timeshift tak na vista, jak i na xp działa bez problemu). Zostały też wydane wersje konsolowe timeshift na xbox 360 i timeshift na ps3.

 • TimeShift kody

  Kody do TimeShift

 • Data dodania:
  2016-08-16
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  5
  Pobierz za darmo timeshift . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • TimeShift patch

  Patch do TimeShift

 • Nagrywarki dvd z dyskiem twardym jaką wybrać?

  Nagrywarki DVD to fu......wo funkcja Timeshift pozwala na...

timeshift Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-16 już 5 użytkowników pobrało timeshift z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: TimeShift