Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

tightvnc

Data dodania:
2016-10-17
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
54
Opis - tightvnc

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-17 już 54 użytkowników pobrało tightvnc z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • TightVNC 2.0

  TightVNC (VNC to skrót od angielskiego Virtual Network Computing) to program umożliwiający zdalny dostęp do komputerów podłączonych do sieci.

 • Mocha VNC Lite 1.0 (iPhone)

  Mocha VNC Lite udostępnia funkcję zdalnego pulpitu z urządzenia iPhone.

 • Data dodania:
  2016-10-17
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  54
  Pobierz za darmo tightvnc . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Remote Desktop Lite 3.2

  Remote Desktop Lite udostępnia funkcję zdalnego pulpitu z urządzenia iPhone.

 • android vnc viewer 0.5

  Android-vnc-viewer - program na platformy mobilne z systemem Android, który umożliwia zdalne sterowanie naszym domowym komputerem PC za pomocą smartfonu lub tabletu. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

tightvnc Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-17 już 54 użytkowników pobrało tightvnc z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: tightvnc