Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

the sims 2 patch

Data dodania:
2016-08-13
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
9
Opis - the sims 2 patch

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-13 już 9 użytkowników pobrało the sims 2 patch z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • The Sims 2 Patch FreeTime

  Patch przeznaczony dla dodatku FreeTime do gry The Sims 2.

 • The Sims 2 Patch Bon Voyage

  Patch należy instalować gdy w napędzie znajduje się płyta z grą. Poprawka wprowadza wiele mniejszych zmian w grze, jak: zachowywanie się postaci w różnych sytuacja (wsiada nie do taksówki, czytanie gazety), naprawiono błędy w lokalizacjach oraz poprawiono zachowywanie się w pojazdach.

 • Data dodania:
  2016-08-13
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  9
  Pobierz za darmo the sims 2 patch . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • The Sims 2 Patch Nightlife CD

  Aktualizacja dla dodatku Nightlife do gry The Sims 2.

 • The Sims 2 Patch Apartment Life

  Patch przeznaczony dla dodatku Apartment Life do gry The Sims 2.

 • The Sims 2 Patch University CD

  Poprawka wprowadza wiele małych, ale istotnych zmian w rozgrywce, głównie związanych z zachowywaniem się postaci w różnych sytuacjach. Najwięcej zmian pojawiło się w szkole w we wszystkim co z nią związane.

the sims 2 patch Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-13 już 9 użytkowników pobrało the sims 2 patch z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: The Sims 2 Patch