Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

the sim

Data dodania:
2016-10-05
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
14
Opis - the sim

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-05 już 14 użytkowników pobrało the sim z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • The Sims 2

  Kontynuacja niezwykle popularnej na całym świecie gry symulacyjno - strategicznej, w której opiekujemy się wirtualnym człowiekiem.

 • The Sims 2 Update

  Patch aktualizujący grę The Sims 2 do najnowszej wersji.

 • Data dodania:
  2016-10-05
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  14
  Pobierz za darmo the sim . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • The Sims 2 Update DVD

  Poprawka wprowadza wiele drobnych zmian, jak problemy z dostarczaniem gazet, obdarowywanie przyjaciół prezentami, przechodzenie do nowych lokalizacji. Naprawiono również kilka błędów językowych i współpracę z kartami graficznymi.

 • The Sims 2 Patch Bon Voyage

  Patch należy instalować gdy w napędzie znajduje się płyta z grą. Poprawka wprowadza wiele mniejszych zmian w grze, jak: zachowywanie się postaci w różnych sytuacja (wsiada nie do taksówki, czytanie gazety), naprawiono błędy w lokalizacjach oraz poprawiono zachowywanie się w pojazdach.

 • The Sims 2 Patch Nightlife CD

  Aktualizacja dla dodatku Nightlife do gry The Sims 2.

the sim Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-05 już 14 użytkowników pobrało the sim z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: The sim