Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

the settlers 5 dziedzictwo kroo

Data dodania:
2016-10-05
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
73
Opis - the settlers 5 dziedzictwo kroo

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-05 już 73 użytkowników pobrało the settlers 5 dziedzictwo kroo z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • The Settlers 5: Dziedzictwo Krolow

  To kolejna odsłona bestsellerowych strategii ekonomicznych, w której po raz pierwszy w serii mamy tu do czynienia z w pełni trójwymiarowym środowiskiem, a co za tym idzie, z bardziej realistyczną grafiką.

 • Dodakowe misje do The Settlers 5: Dziedzictwo Królów

  Dodatek pozwala nam na kontynuowanie historii z podstawki, gdzie naszym głównym przeciwnikiem był Kerberos.

 • Data dodania:
  2016-10-05
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  73
  Pobierz za darmo the settlers 5 dziedzictwo kroo . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • The Settlers 2

  Settlers 2 to gra strategiczna, gracz poza rozgrywaniem walk, musi dbać o rozwój swoich terenów.

 • The Settlers 4

  The Settlers IV jest kolejną odsłoną niezwykle popularnej serii strategii ekonomicznych, gdzie budujemy od podstaw imperium.

 • The Settlers

  Gra jest strategią ekonomiczną rozgrywaną w czasie rzeczywistym, w której stoisz na czele grupki osadników, którzy musisz przekształcić w prężnie działający, silny naród i pokonać konkurencyjnych władców.

the settlers 5 dziedzictwo kroo Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-05 już 73 użytkowników pobrało the settlers 5 dziedzictwo kroo z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: the settlers 5 dziedzictwo króó