Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

the punisher

Data dodania:
2016-10-22
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
60
Opis - the punisher

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-22 już 60 użytkowników pobrało the punisher z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

  • Marvel Universe Online

    Marvel Universe Online to planowana na 2011 rok gra z gatunku MMORPG, której akcja osadzona będzie w realiach znanych z komiksów typu Spider-Man, Thor, Punisher, Iron-Man i innych. Niestety, na dzień dzisiejszy bardzo mało wiadomo o tym tytule.

  • Red Faction: Guerilla

    Wkrótce zostanie wydane nowe red faction na pc o podtytule Guerrilla – produkcja firmy Volition, którą od czerwca mogą się cieszyć posiadacze konsoli (opisywaliśmy już na naszych stronach red faction na xbox). Jest to kolejna strzelanka z serii ukazującej się niemal od dekady, tym razem z widokiem trzecioosobowym (TPP). Fabuła najnowszego red faction osadzona jest po raz kolejny na Marsie, gdzie wcielasz się w postać buntownika przeciwstawiającego się organizacji Earth Defense Force.

the punisher Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-22 już 60 użytkowników pobrało the punisher z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: the punisher