Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

the black mirror patch v1 2

Data dodania:
2016-09-16
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
1108
Opis - the black mirror patch v1 2

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-16 już 1108 użytkowników pobrało the black mirror patch v1 2 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • The Black Mirror patch v1 2

  Oficjalny patch do The Black Mirror przeznaczony jest dla polskiej wersji tego tytułu, wydanej w 2005 roku przez OniGames. Łatka ta jest niezbędna do prawidłowego działania The Black Mirror na najnowszych systemach operacyjnych i zaleca się ją szczególnie wszystkim tym graczom, którzy używają na co dzień systemów Windows 7, Vista i XP.

 • Black Mirror 3

  Black Mirror 3 to kontynuacja cieszącej się dużą popularnością gry przygodowej. Ta odsłona jest bezpośrednią kontynuacją części drugiej. Śledzimy w niej dalsze losy Darrena.

 • Data dodania:
  2016-09-16
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  1108
  Pobierz za darmo the black mirror patch v1 2 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • The Black Mirror

  Każdy miłośnik gier przygodowych powinien zainteresować się tym tytułem. Dlaczego? Dlatego że wydany również po polsku The Black Mirror to gra wciągająca i klimatyczna, która uznawana jest za jedną z najlepszych w tym gatunku.

 • The Black Mirror II

  The Black Mirror II game to gra przygodowa stanowiąca kontynuację znanej przygodówki z 2003 roku. W pierwszej części szlachcic Samuel Gordon po wielu latach powrócił do rodzinnego zamku w Anglii, którego unikał ze względu na tajemniczą śmierć Williama Gordona, która miała w nim miejsce 12 lat wcześniej.

 • The Black Mirror II

  Wypuszczony niedawno przez wydawców The Black Mirror II trailer zapowiada grę i przedstawia fragmenty scenerii, na jaką natrafimy w czasie rozgrywki.

the black mirror patch v1 2 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-16 już 1108 użytkowników pobrało the black mirror patch v1 2 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: The Black Mirror patch v1.2