Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

tetris windows 7

Data dodania:
2016-10-26
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
58
Opis - tetris windows 7

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-26 już 58 użytkowników pobrało tetris windows 7 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Tetris 1.6

  Tetris to jedna z najbardziej popularnych gier logicznych na świecie w której gracz musi zmierzyć się z pojawiającymi się klockami.

 • Tetris 2.5

  Wciągająca i dobrze znana gierka w wersji na iPhona.

 • Data dodania:
  2016-10-26
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  58
  Pobierz za darmo tetris windows 7 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Tetris Blitz 1.0

  Tetris Blitz to połączenie klasycznego Tetrisa z kilkoma współczesnymi pomysłami. Całość dodatkowo okraszona została świetnymi efektami audiowizualnymi. Pozycja obowiązkowa dla posiadaczy urządzeń mobilnych z systemem Android.

 • Windows 7

  Chcesz wypróbować Windows 7 za free? Wersja testowa Windows 7 za darmo na pobierz.pl.

 • DivX for Windows 6.8.3.9

  DivX 6.8.3.9 to najnowsza pełna wersja kodeka Divx, przeznaczona dla systemów Windows.

tetris windows 7 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-26 już 58 użytkowników pobrało tetris windows 7 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: tetris windows 7