Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

tetris java

Data dodania:
2016-08-17
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
55
Opis - tetris java

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-17 już 55 użytkowników pobrało tetris java z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Tetris 1.6

  Tetris to jedna z najbardziej popularnych gier logicznych na świecie w której gracz musi zmierzyć się z pojawiającymi się klockami.

 • Tetris 2.5

  Wciągająca i dobrze znana gierka w wersji na iPhona.

 • Data dodania:
  2016-08-17
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  55
  Pobierz za darmo tetris java . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Tetris Blitz 1.0

  Tetris Blitz to połączenie klasycznego Tetrisa z kilkoma współczesnymi pomysłami. Całość dodatkowo okraszona została świetnymi efektami audiowizualnymi. Pozycja obowiązkowa dla posiadaczy urządzeń mobilnych z systemem Android.

 • IM+ 4.1 JAVA

  IM+ to kolejna aplikacja napisana w języku JAVA z serii mobilnych komunikatorów na urządzenia przenośne.

 • Palringo 1.7 (Java)

  Palringo w wersji JAVA to wieloprotokołowy komunikator, dzięki któremu możesz rozmawiać ze znajomymi bez względu na to z jakiego oni korzystają programu.

tetris java Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-17 już 55 użytkowników pobrało tetris java z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: tetris java