Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

tetris classic

Data dodania:
2016-10-08
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
183
Opis - tetris classic

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-08 już 183 użytkowników pobrało tetris classic z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Tetris 1.6

  Tetris to jedna z najbardziej popularnych gier logicznych na świecie w której gracz musi zmierzyć się z pojawiającymi się klockami.

 • Tetris 2.5

  Wciągająca i dobrze znana gierka w wersji na iPhona.

 • Data dodania:
  2016-10-08
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  183
  Pobierz za darmo tetris classic . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Tetris Blitz 1.0

  Tetris Blitz to połączenie klasycznego Tetrisa z kilkoma współczesnymi pomysłami. Całość dodatkowo okraszona została świetnymi efektami audiowizualnymi. Pozycja obowiązkowa dla posiadaczy urządzeń mobilnych z systemem Android.

 • Fakturzysta Classic

  Fakturzysta Classic jest to rozbudowany i sprawdzony program do sprzedaży w małej firmie.

 • Alchemy Classic

  Alchemy to jedna z najpopularniejszych na świecie gier logicznych, która polega na łączeniu ze sobą dwóch lub więcej składników i tworzenie z nich bardziej skomplikowanych struktur. Teraz ten hit dostępny jest za darmo na platformę mobilną Windows Phone!

tetris classic Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-08 już 183 użytkowników pobrało tetris classic z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: tetris classic