Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

tester monitora

Data dodania:
2016-08-13
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
34
Opis - tester monitora

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-13 już 34 użytkowników pobrało tester monitora z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Tester Monitora

  Program diagnostyczny do regulacji i oceny stanu monitora. Przyda się nie tylko serwisantom naprawiającym monitory lecz wszystkim użytkownikom. Program składa się z zestawu plansz testowych ułatwiających dostrajanie obrazu w monitorze.

 • Firewall Tester 0.9

  Firewall Tester jest aplikacją do testowania reguł filtrowania firewalli.

 • Data dodania:
  2016-08-13
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  34
  Pobierz za darmo tester monitora . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Hot CPU Tester Pro 4.4

  Hot CPU Tester Pro 4.4 to narzędzie służące do testowania poprawności pracy naszego komputera.

 • Test Speed XP 2006 pl 1.0

  Test Speed XP 2006 to tester szybkości komputera dla Windows XP. Program mierzy szybkość wykonywania czynności, a następnie oblicza wynik. Test Speed XP 2006 działa po polsku i przed rozpoczęciem pracy prosi o zamknięcie wszystkich otwartych programów.

 • PowerStrip 3.9

  PowerStrip to rozbudowana aplikacja umożliwiająca podkręcanie niektórych parametrów karty graficznej oraz monitora, takich jak rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy też nasycenie kolorów, dzięki czemu można osiągnąć dużo lepszą jakość obrazu bez potrzeby wymiany tych komponentów.

tester monitora Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-13 już 34 użytkowników pobrało tester monitora z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: tester monitora