Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

terminarz kontaktowy

Data dodania:
2016-10-24
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
104
Opis - terminarz kontaktowy

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-24 już 104 użytkowników pobrało terminarz kontaktowy z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Terminarz Kontaktowy 1.3

  Terminarz Kontaktowy to fantastyczna aplikacja ułatwiająca nam gromadzenie danych dotyczących kontrahentów, terminów spotkań oraz wspomagająca zarządzanie kontaktami.

 • Sunbird 0.3.1

  Sunbird to rozbudowany terminarz, zaprojektowany przez Mozilla Corporation.

 • Data dodania:
  2016-10-24
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  104
  Pobierz za darmo terminarz kontaktowy . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Sunbird 0.5

  Sunbird to rozbudowany terminarz, zaprojektowany przez Mozilla Corporation.

 • Umowy 2008.04.01

  Program do obsługi umów i kadr dla małej firmy. Umowa o dzieło, umowa zlecenie, umowy cywilne, umowy o pracę. Rozliczenia okresowe i roczne. Koperty, listy, strony adresowe. Terminarz. Kasa, wpłaty, wypłaty, przelewy.

 • Rainlendar Lite 2.3

  Rainlendar Lite to darmowy kalendarz dla systemu Linux.

terminarz kontaktowy Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-24 już 104 użytkowników pobrało terminarz kontaktowy z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: terminarz kontaktowy