Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ten obcy lektura

Data dodania:
2016-09-23
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
67
Opis - ten obcy lektura

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-23 już 67 użytkowników pobrało ten obcy lektura z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Polyglot 3000 3000 3.70

  Polyglot 3000 to darmowe narzędzie lingwistyczne do automatycznego identyfikowania języka, dzięki któremu dowiemy się w jakim języku napisano tekst, frazę, czy nawet pojedyncze słowo.

 • RegSeeker 1.55

  RegSeeker to narzędzie służące do zarządzania rejestrem systemowym, za którego pomocą możemy usuwać lub edytować wpisy, przyspieszając w ten sposób pracę systemu. Poza podstawowymi operacjami na rejestrze, program ten oferuje również kilka opcji.

 • Data dodania:
  2016-09-23
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  67
  Pobierz za darmo ten obcy lektura . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Things 1.1.2

  Things 1.1.2 to aplikacja do zarządzania zadaniami.

 • FastPictureViewer 1.00 Build 57

  Program ten pozwala szybko przejrzeć foldery ze zdjęciami i obrazami.

 • sic!ftp 1.0

  Zaawansowany Klient FTP zaprojektowany dla telefonów z systemem Symbian OS S60 3rd Edition. Ten rozbudowany program posiada niemal wszystkie możliwości swoich pecetowych odpowiedników.

ten obcy lektura Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-23 już 67 użytkowników pobrało ten obcy lektura z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: Ten obcy lektura