Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

temperatury

Data dodania:
2016-10-22
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
76
Opis - temperatury

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-22 już 76 użytkowników pobrało temperatury z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Hmonitor 4.5.3.2

  Hmonitor to aplikacja zajmująca się pomiarem temperatury podzespołów danego komputera.

 • Mapy Stref Oddziaływań Klimatycznych

  SPECBUD - Mapy Stref Oddziaływań Klimatycznych służy przede wszystkim do orientacyjnego zaprezentowania map terenu naszego kraju, który podzielony został na strefy obciążeń klimatycznych (śnieg, wiatr, skrajne temperatury).

 • Data dodania:
  2016-10-22
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  76
  Pobierz za darmo temperatury . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • osd_sens 1.0b1

  Jest to niewielki program pokazujący temperaturę urządzeń.

 • Periodic Table 1.1

  Funkcjonalna aplikacja wyświetlająca dane układu okresowego pierwiastków.

 • Metric Converter 2.46

  Metric Converter to niezwykle prosty program służący do przeliczania wartości głównie pomiędzy systemem metrycznym, a anglosaskim.

temperatury Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-22 już 76 użytkowników pobrało temperatury z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: temperatury