Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

telewizja ipla

Data dodania:
2016-10-13
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
87
Opis - telewizja ipla

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-13 już 87 użytkowników pobrało telewizja ipla z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • ipla

  Teraz ipla także w twoim smartfonie lub tablecie. Pobierz aplikacje ipla na pobierz.pl!

 • ipla

  Telewizja w Twoim smartfonie? Dzieki aplikacji ipla dla Windows Phone to możliwe! Oglądaj swoje ulubione seriale i programy zupełnie za darmo!

 • Data dodania:
  2016-10-13
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  87
  Pobierz za darmo telewizja ipla . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Ipla 2.6

  Ipla jest bezpłatną platformą multimedialną obecną na polskim rynku od 5 czerwca 2008 roku.

 • Ipla 2 2

  Ipla TV to interaktywne urządzenie do oglądania telewizji za pośrednictwem Internetu. Dzięki temu programowi możemy oglądać zarówno polskie seriale, jak też i wydarzenia sportowe czy kulturalne.

 • IPLA 2 0

  IPLA to platforma multimedialna pozwalająca oglądać telewizję internetową IPLA. Poprzez IPLA 2.0 można oglądać programy transmitowane na żywo lub zamówić usługę VOD.

telewizja ipla Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-13 już 87 użytkowników pobrało telewizja ipla z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: telewizja ipla