Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

teleturniej

Data dodania:
2016-10-11
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
308
Opis - teleturniej

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-11 już 308 użytkowników pobrało teleturniej z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • iPhone Music Quiz 1.0

  Lubisz teleturniej „Jaka to melodia?” Teraz podobną rozrywkę możesz mieć w swoim iPhonie.

 • Milionerzy 2

  Milionerzy 2 to zabawa online, w której schemat zabawy jest taki sam, jak w telewizyjnym teleturnieju.

 • Data dodania:
  2016-10-11
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  308
  Pobierz za darmo teleturniej . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Żulionerzy 1.7

  Żulionerzy - gra-parodia, pecetowy przebój sprzed lat. Teraz dostępna za darmo dla urządzeń z systemem Android! Wciel się w rolę sympatyka tanich win, odpowiedz poprawnie na pytania i wygraj nagrodę główną w postaci 10 000 butelek!

 • Milionerzy 1.5

  Chcesz zagrać w jeden z najpopularniejszych teleturniejów TV? Jeśli tak to pobierz Milionerów całkowicie free. Milionerzy to gra po polsku, całkowicie darmowa, która oferuje nam tak samo emocjonujący tryb rozgrywki jak ten widziany na ekranie telewizora.

teleturniej Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-11 już 308 użytkowników pobrało teleturniej z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: teleturniej