Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

tekst ocr

Data dodania:
2016-09-15
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
49
Opis - tekst ocr

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-15 już 49 użytkowników pobrało tekst ocr z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Tekst w SQL jak umieścić na stronie tekst umieszczony w bazie danych

  Bazy danych moga zaw...Wszelkiego rodzaju t...

 • OCR Caller 0 9

  OCR Caller to nie wielka aplikacja, która za pomocą aparatu fotograficznego odczytuje zapisany na kartce lub w notatniku numer telefonu a następnie wykonuje połączenie.

 • Data dodania:
  2016-09-15
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  49
  Pobierz za darmo tekst ocr . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • DigitEyeOCR 1.1

  DigitEyeOCR 1.1 jest bezpłatnym programem typu OCR (optical character recognition).

 • DocToText 4.0.838

  SILVERCODERS DocToText to przydatny program służący do konwersji dokumentów zapisanych w formacie DOC, RTF, ODF oraz Open XML do zwykłego formatu tekstowego plain tekst.

 • textReader 2.1

  textReader pozwala wygodnie czytać w iPhone/Touch duży tekst.

tekst ocr Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-15 już 49 użytkowników pobrało tekst ocr z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: tekst ocr