Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

teamviewer

Data dodania:
2016-09-24
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
5
Opis - teamviewer

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-24 już 5 użytkowników pobrało teamviewer z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • TeamViewer 8

  TeamViewer to prosty w obsłudze program komputerowy, który umożliwia zdalną kontrolę nad różnymi komputerami za pośrednictwem sieci i to bez konieczności instalowania specjalnego oprogramowania przez klientów.

 • TeamViewer 4

  TeamViewer to program pozwalający nawiązać połączenie internetowe z dowolnym komputerem osobistym lub serwerem i sterować nim zdalnie. TeamViewer 4 umożliwia download plików z jednego komputera na drugi oraz powala tworzyć kanały VPN.

 • Data dodania:
  2016-09-24
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  5
  Pobierz za darmo teamviewer . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • TeamViewer 5

  Nowy TeamViewer 5 po polsku to kolejna wersja popularnego programu do zdalnego udostępniania „pulpitu” Windows przez sieć. TeamViewer 5 free jest dużo bardziej zaawansowany od podstawowego narzędzia Windows służącego do tego celu.

 • Total Commander Ultima Prime 5.5

  Total Commander Ultima Prime to specjalna wersja jednego z najpopularniejszych menadżerów plików, która została wzbogacona o masę dodatkowych elementów, do których można uzyskać dostęp w ramach jednej instalacji.

teamviewer Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-24 już 5 użytkowników pobrało teamviewer z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: teamviewer