Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

team viwer

Data dodania:
2016-10-04
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
65
Opis - team viwer

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-04 już 65 użytkowników pobrało team viwer z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Team Fortress 2

  Team Fortress 2 to sieciowa gra akcji fpp. Posiada ona dość oryginalną oprawę audiowizualną.

 • Team Fortress 2

  Gra team fortress 2 (TF2) to zabawna taktyczna strzelanka FPS kontynuująca pomysł sprzed dekady, będący pierwotnie dodatkiem do Quake’a rozbudowującym rozgrywkę o elementy taktycznej gry zespołowej, z czego zrodził się mod do Half-Life znany właśnie jako Team Fortress Classic.

 • Data dodania:
  2016-10-04
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  65
  Pobierz za darmo team viwer . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Drop Team

  Gra Drop Team to pomyślana o trybie multiplayer taktyczna symulacja futurystycznej bitwy w czasie rzeczywistym. Podbijasz w niej planety w różnych systemach gwiezdnych - od globów podobnych do Ziemi po zniszczone, tchnące radioaktywnością światy.Za pomocą specjalnych pojazdów desantujesz na ich powierzchnię pojazdy oraz takie urządzenia jak działa, miny czy też sensory.

 • Team Announcement Calendar 0.9.3

  Team Announcement Calendar jest to prosty kalendarz dla systemu Linux.

 • Wolf Team v 3.12

  Wolf Team to sieciowa gra akcji osadzona w realiach niedalekiej przyszłości. Testy DNA wykryły u wielu ludzi skłonności do lykantropii, z czego skwapliwie skorzystał rząd Francji, powołując do życia tytułowy "Wolf Team".

team viwer Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-04 już 65 użytkowników pobrało team viwer z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: team viwer