Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

taylor swift shake it off

Data dodania:
2016-10-18
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
55
Opis - taylor swift shake it off

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 55 użytkowników pobrało taylor swift shake it off z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • You Shake iLaugh 1.0 (iPhone)

  You Shake iLaugh sprawia, że iPhone wydaje „śmiejące się” odgłosy, kiedy nim potrząsasz.

 • Samantha Swift and the Golden Touch

  Samantha Swift to pani archeolog, która co i rusz wikła się w jakieś przygody. W tej grze poszukuje tajemniczego pergaminu należącego niegdyś do Aleksandra Macedońskiego. Nim jednak go odnajdzie, musi pokonać wiele przeszkód.

 • Data dodania:
  2016-10-18
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  55
  Pobierz za darmo taylor swift shake it off . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Samantha Swift and the Golden Touch trailer

  Oto oficjalny trailer gry logicznej Samantha Swift and the Golden Touch!

 • UnlockShake 1.0 beta 1 (S60 3rd)

  UnlockShake umożliwia zablokowanie i odblokowanie telefonu przez potrząśnięcie.

 • ShakeSMS 1.02 (S60 3rd edition)

  ShakeSMS to bardzo oryginalna aplikacja, która pozwala w pełni wykorzystywać wbudowany czujnik ruchu jaki znajdziemy np. w Nokii N95 z systemem Symbian. Jak sama nazwa wskazuje kontrola skrzynki sms odbywa się za pomocą potrząsania aparatem.

taylor swift shake it off Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 55 użytkowników pobrało taylor swift shake it off z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: Taylor Swift Shake it off