Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

tapet

Data dodania:
2016-09-02
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
71
Opis - tapet

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-02 już 71 użytkowników pobrało tapet z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Webshots Desktop 3

  Webshots Desktop 3 to aplikacja przeznaczona dla osób, które nie lubią monotonii na pulpicie.

 • CubeDesktop 1.3.2

  CubeDesktop to rozszerzenie powłoki Windows o trójwymiarowe pulpity znane z środowisk graficznych systemów Linuksowych.

 • Data dodania:
  2016-09-02
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  71
  Pobierz za darmo tapet . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • EarthView 4.0.2

  EarthView to aplikacja łącząca sobie dwa w jednym. Pierwszą jej funkcją jest wyświetlanie realistycznej tapety prezentującej w czasie rzeczywistym Ziemię, drugi – to manager tapet.

 • SzybkiSMS 1.0

  SzybkiSMS to aplikacja pozwalająca wysyłać smsy do ponad 560 operatorów na całym świecie, w tym do wszystkich polskich, prosto z komputera użytkownika.

 • Windows 7 Logon Background Changer 1.3

  Windows 7 Logon Background Changer 1.3 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich posiadaczy Windows 7, którym znudził się standardowy ekran logowania.

tapet Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-02 już 71 użytkowników pobrało tapet z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: tapet