Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

talking kat

Data dodania:
2016-09-07
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
19
Opis - talking kat

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-07 już 19 użytkowników pobrało talking kat z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Talking Calc 1 7

  Talking Calc to prosty i funkcjonalny kalkulator głosowy przeznaczony dla Użytkowników systemu Android. Aplikacja z powodzeniem może zastąpić systemowy kalkulator.

 • Talking Tom Cat 2 Free

  Tom to kot, który powtórzy wszystko to, co do niego powiesz. Zrobi to przy tym w niezwykle zabawny sposób.

 • Data dodania:
  2016-09-07
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  19
  Pobierz za darmo talking kat . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • LingvoSoft Talking Dictionary 2008 German Polish (Pocket PC)

  LingvoSoft Talking Dictionary 2008 jest typowym słownikiem niemiecko polskim, polsko niemieckim na telefon. Bardzo prosta w użyciu aplikacja na systemy windows mobile zawiera w sobie ogromną liczbę słów oraz wyrażeń.

 • Google Search

  Google Search jest małą i prostą aplikacją, a raczej dodatkiem na system Windows Mobile, która na ekranie Today pokazuje małe okno służące do wpisywania fraz do wyszukiwania w popularnej wyszukiwarce google.

 • FlaX 5.00

  FlaX jest aplikacją pozwalającą tworzyć animowane, flashowe napisy.

talking kat Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-07 już 19 użytkowników pobrało talking kat z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: Talking kat