Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

szachy gra

Data dodania:
2016-10-05
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
151
Opis - szachy gra

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-05 już 151 użytkowników pobrało szachy gra z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Sagem MY C-2

  Znajdziesz tutaj opszerny opis telefonu: sagem my c 2

 • Tlen Szachy 0.3.0.0

  Szachy dla komunikatora Tlen.pl

 • Data dodania:
  2016-10-05
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  151
  Pobierz za darmo szachy gra . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Mastersoft Chess (Multi Language)

  Mastersoft Chess to doskonały program rozrywkowy dla osób uwielbiających grać w szachy na platformę Windows Mobile. Kilka poziomów trudności sprawia, że niema znaczenia czy jesteś osobą początkującą czy wytrawnym, wieloletnim graczem.

 • Pianist HD 201

  Pianist HD to świetnej jakości, darmowa aplikacja, która w kilka sekund zmieni Twój smartfon w profesjonalny instrument muzyczny! Teraz możesz mieć pianiono praktycznie wszędzie!

 • Angielski dla dzieci: 7 Diamentów 3.0

  Angielski dla dzieci 7 Diamentów to wciągająca gra edukacyjna dla dzieci od lat 7.

szachy gra Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-05 już 151 użytkowników pobrało szachy gra z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: szachy gra