Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

szachy chess 3d

Data dodania:
2016-09-05
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
179
Opis - szachy chess 3d

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-05 już 179 użytkowników pobrało szachy chess 3d z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Tlen Szachy 0.3.0.0

  Szachy dla komunikatora Tlen.pl

 • Battle Chess

  Battle Chess to gra w szachy na komputerze.

 • Data dodania:
  2016-09-05
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  179
  Pobierz za darmo szachy chess 3d . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Amusive Chess

  Amusive Chess to zajmujące niewiele miejsca na twardym dysku szachy, jednak mimo to posiadają dość dobrę Sztuczną Inteligencję. Możesz pobrać tą grę całkowicie bezpłatnie - wystaczy tylko kliknąć na link poniżej.

 • Chess Free

  Chess Free to klasyczne szachy. Aplikacja oferuje możliwość rozgrywki jedno lub dwuosobowej. Warto dodać, że jest zupełnie darmowa!

 • Mastersoft Chess (Multi Language)

  Mastersoft Chess to doskonały program rozrywkowy dla osób uwielbiających grać w szachy na platformę Windows Mobile. Kilka poziomów trudności sprawia, że niema znaczenia czy jesteś osobą początkującą czy wytrawnym, wieloletnim graczem.

szachy chess 3d Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-05 już 179 użytkowników pobrało szachy chess 3d z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: szachy chess 3d