Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

system operacyjny linux

Data dodania:
2016-10-26
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
9260
Opis - system operacyjny linux

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-26 już 9260 użytkowników pobrało system operacyjny linux z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Co to jest system operacyjny?

  System operacyjny to dl...Aby ograniczyc do minim...

 • Jak sformatować dysk twardy i ponownie zainstalować system operacyjny? (XP)

  Jak sformatować dysk t...Jak sformatowac dysk tw... W zyciu kazdeg...

 • Data dodania:
  2016-10-26
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  9260
  Pobierz za darmo system operacyjny linux . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Linux Mint 9

  Linux Mint 9 RC to testowa dystrybucja systemu Linux, która w dużym stopniu bazuje na Ubuntu, jednak jest bardziej liberalna w sferze oprogramowania. Pierwsza wersja tego systemu ukazała się już w 2006 roku i od tego czasu dystrybucja ta zdobywa coraz większe rzesze użytkowników na całym świcie.

 • Puppy Linux 5 1

  Puppy Linux 5.1 jest dystrybucją, która – zgodnie z nazwą – napisana jest dla systemów Linux. Nie wymaga ona instalacji. Najlepiej wypalić ją na płytę lub wrzucić na urządzenie zewnętrzne (jak pendrive), a następnie uruchomić z tego nośnika.

 • DOSBox linux

  Z pewnością wielu dzisiejszych użytkowników komputerów zaczynało swoje przygody z wirtualnym światem w czasach 8-bitowców, a potem 16-bitowych Amig i Atari ST. Niejednemu z nich został sentyment do starych gier i programów.

system operacyjny linux Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-26 już 9260 użytkowników pobrało system operacyjny linux z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: system operacyjny linux