Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

syntezator mowy ivona

Data dodania:
2016-10-18
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
3912
Opis - syntezator mowy ivona

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 3912 użytkowników pobrało syntezator mowy ivona z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Syntezator ivona – jak działa?

  Osoby niewidome badz ......syntezator mowy Ivona...

 • Ivona

  Syntezator mowy IVONA...To drugie  przydaje ...

 • Data dodania:
  2016-10-18
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  3912
  Pobierz za darmo syntezator mowy ivona . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • IVONA Reader 1.0.14

  IVONA Reader to aplikacja przeznaczona głównie dla osób, które mają problemy ze wzrokiem, bądź też są zbyt leniwe, aby samemu czytać dokumenty. Program ten pozwala na odczytanie przez komputerowego lektora dokumentów i treści.

 • Powiedz 1.0

  Jest to syntezator mowy dla Linuksa.

 • Expressivo 1.4.6

  Expressivo to syntezator mowy służący do odczytu wszelkich tekstów zapisanych w cyfrowym formacie za pomocą ludzkiego głosu.

syntezator mowy ivona Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 3912 użytkowników pobrało syntezator mowy ivona z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: syntezator mowy IVONA