Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

symulatory samolotow

Data dodania:
2016-09-16
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
4894
Opis - symulatory samolotow

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-16 już 4894 użytkowników pobrało symulatory samolotow z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Microsoft Flight Simulator X

  Microsoft Flight Simulator X to najnowsza wersja zdecydowanie najbardziej zaawansowanego, rozbudowanego i realistycznego symulatora lotu w dziejach rozrywki komputerowej.

 • Air Flashback

  Air Flashback to symulator samolotów z okresu drugiej wojny światowej.W grze dostępnych jest dwadzieścia pięć różnych typów samolotów będących w użyciu w tamtym okresie.

 • Data dodania:
  2016-09-16
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  4894
  Pobierz za darmo symulatory samolotow . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • FlightGear 2.4

  FlightGear to zaawansowany i niezwykle realistyczny symulator lotu samolotem lub helikopterem, gra jest darmowa, gdyż posiada licencję GNU/GPL.

 • Tom Clancy’s H A W X 2

  Tom Clancy’s H.A.W.X. 2 to tytuł będący kontynuacją popularnej gry akcji, w której zasiadamy za sterami supernowoczesnych samolotów bojowych. Jeśli znasz poprzednią część i podobała Ci się – wypatruj drugiej już na jesieni tego roku.

 • SkyDrift

  SkyDrift to bardzo ciekawa gra zręcznościowa, w której gracze mają okazję zasiąść za sterami superszybkich maszyn latających i wziąć udział w mrożących krew żyłach wyścigach na jednej z wielu dostępnych w grze plansz, m.in. nad pustynnym kanionem, tropikalnymi wyspami oraz lodowcem.

symulatory samolotow Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-16 już 4894 użytkowników pobrało symulatory samolotow z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: symulatory samolotów