Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

symulatory latania

Data dodania:
2016-08-17
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
41
Opis - symulatory latania

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-17 już 41 użytkowników pobrało symulatory latania z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • F 15 Strike Eagle

  F-15 Strike Eagle to jedna z pierwszych gier tego typu. Zadowoli zwolenników latania. Pomimo archaicznej grafiki, zrobionej przedpotopowymi metodami, gra wciąga na długo.

 • Falcon 3

  Gracz w Falcon 3 lata na F-16. Gra cechuje się ciekawą grafiką, dobrym realizmem lotu, niezłą animacją. Falcon 3 to gra dla koneserów. Jeden z pierwszych symulator najlepszego i najbardziej rozpoznawanego myśliwca świata.

 • Data dodania:
  2016-08-17
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  41
  Pobierz za darmo symulatory latania . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Microsoft Flight Simulator X

  Microsoft Flight Simulator X to najnowsza wersja zdecydowanie najbardziej zaawansowanego, rozbudowanego i realistycznego symulatora lotu w dziejach rozrywki komputerowej.

 • F 15 Strike Eagle 2

  Dużym atutem F-15 Strike Eagle 2 jest realizm lotu. F-15 Strike Eagle 2 to druga część gry, w której ulepszono grafikę. Gracz może wykonywać ciekawe ewolucje. To ciekawa stara gra

 • Gunship 2000

  w Gunship 2000 zachwyci was realistyczne ukazanie lotu. Gra cechuje się bardzo dobrą jak na swoje czasy grafiką. Gunship 2000 jest udoskonalą wersją gry Gunship. Zostań asem przestworzy zestrzel tak wielu przeciwników ile się da.

symulatory latania Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-17 już 41 użytkowników pobrało symulatory latania z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: symulatory latania