Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

symulator zoo

Data dodania:
2016-05-15
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
162
Opis - symulator zoo

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-05-15 już 162 użytkowników pobrało symulator zoo z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • World of Zoo

  World of Zoo to gra tworzona przez studio Blue Fang Games, znane przede wszystkim z tworzenie innej tego typu serii gier, a mianowicie Zoo Tycoon.

 • Zoo Tycoon 2

  Zoo Tycoon 2 pozwala nam zobaczyć ogród zoologiczny z nieco innej perspektywy. Tym razem nie jesteśmy gościem a właścicielem, który musi zrobić wszystko, by ludzie chętnie odwiedzali jego ZOO.

 • Data dodania:
  2016-05-15
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  162
  Pobierz za darmo symulator zoo . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Zoo Tycoon

  ZOO Tycoon jest strategiczną grą ekonomiczną, która stawia nas przed wyzwaniem jakim jest skuteczne zarządzenie ogrodem zoologicznym. Szereg wymagających wyzwań, które na nas czekają sprawi, że szybko zrozumiemy jak trudne jest to zadanie.

 • Symulator farmy 2009

  Symulator Farmy 2009 to dość oryginalny pomysł na grę, który ma szansę trafić do graczy, którym znudziły się liczne strzelanki, czy choćby strategie.

 • Trailer do World of Zoo

  World of Zoo to symulator ogrodu zoologicznego, połączony z grą edukacyjną dla dzieci. Ze względu właśnie na dzieci, gra oprócz wersji na komputery osobiste, ukarze się na dwie konsole Nintendo DS i Wii.

symulator zoo Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-05-15 już 162 użytkowników pobrało symulator zoo z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: symulator zoo