Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

symbian nokia

Data dodania:
2016-10-05
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
110
Opis - symbian nokia

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-05 już 110 użytkowników pobrało symbian nokia z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • HandWallet Symbian Nokia 9300, 9500

  Dzięki aplikacji HandWallet for mobile, mamy pełną kontrolę nad szeroko pojętymi finansami. Program pozwala na sprawne zarządzanie finansami poprzez planowanie wykorzystania domowego budżetu.

 • HandWallet Symbian Nokia 9200, 9210, 9210i

  Dzięki aplikacji HandWallet for mobile napisaną na systemy Symbian OS, mamy pełną kontrolę nad szeroko pojętymi finansami. Program pozwala zaplanować wykorzystanie domowego budżetu, umożliwia śledzenie limitów kredytowych, stanów kont bankowych, planować wydatki, oraz sprawdzać aktualne zadłużenia.

 • Data dodania:
  2016-10-05
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  110
  Pobierz za darmo symbian nokia . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Advanced Call Manager SYMBIAN Nokia Series 80 2.51

  Advanced Call Manager jak sama nazwa wskazuje to zaawansowany manager połączeń telefonicznych. Ten rozbudowany program pozwala stosować wiele szablonów zachowań i działań w zależności od nadchodzącego połączenia.

 • Nokia Maps Loader 3.0 Symbian

  Jeśli często korzystasz w swym telefonie Nokia z nawigacji GPS przez program Nokia Maps, na pewno zdajesz sobie sprawę, że Nokia Maps przeprowadza pobieranie sporej ilości danych – zdjęć i audio. To z kolei nieodzownie niesie ze sobą rosnące koszty. Jest na to sposób. Od dziś możesz używać Nokia Maps Mobile i zmniejszyć opłaty do minimum.

 • Nokia Chat 1.0 beta 3 (Symbian S60 3rd)

  Nokia Chat to prosty komunikator mobilny przygotowany przez firmę Nokia na systemy Symbian OS.

symbian nokia Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-05 już 110 użytkowników pobrało symbian nokia z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: symbian nokia