Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

syberia 3 pliki

Data dodania:
2016-09-29
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
130
Opis - syberia 3 pliki

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-29 już 130 użytkowników pobrało syberia 3 pliki z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Syberia

  Syberia to gra przygodowa wydana w konwencji 3D w 2002 roku. Gra cechuje się trybem trzecioosobowym oraz nieco surrealistyczną formą.

 • Syberia 2

  Syberia 2 to sequel wspaniałej gry przygodowej typu „point and click”, który po raz kolejny został stworzony przez MC2 Microids. Syberia 2 na PC znów oczarowuje graczy unikatowym klimatem gry, oraz mnogością zadań, dzięki którym jest się ciężko oderwać od ekranu monitora. Oprócz wersji na komputery osobiste możliwa jest też gra w Syberia 2 na PS2, oraz Xbox, jednak to właśnie wersja komputerowa jest uważana za jedną z najlepszych tego typu gier w historii.

 • Data dodania:
  2016-09-29
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  130
  Pobierz za darmo syberia 3 pliki . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Syberia III

  Syberia III to kolejna część jednaj z najlepszych tego typu serii gier w historii, która doskonałą fabułą, zagadkami i oprawą graficzną zyskała uznanie graczy na całym świecie, choć nie była tworzona przez jakieś wiodące studio.

 • Czym otworzyć pliki * dda?

  Czym otworzyć pliki * dda?Czym otworzyc pliki *.dda? DDA (Direct A...

 • Czym otworzyć pliki * mkv?

  Czym otworzyć pliki * mkv?Czym otworzyc pliki *.mkv? MKV (Matroska...

syberia 3 pliki Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-29 już 130 użytkowników pobrało syberia 3 pliki z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: syberia 3 pliki