Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

syberia 1

Data dodania:
2016-10-23
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
59
Opis - syberia 1

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-23 już 59 użytkowników pobrało syberia 1 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Syberia

  Syberia to gra przygodowa wydana w konwencji 3D w 2002 roku. Gra cechuje się trybem trzecioosobowym oraz nieco surrealistyczną formą.

 • Syberia 2

  Syberia 2 to sequel wspaniałej gry przygodowej typu „point and click”, który po raz kolejny został stworzony przez MC2 Microids. Syberia 2 na PC znów oczarowuje graczy unikatowym klimatem gry, oraz mnogością zadań, dzięki którym jest się ciężko oderwać od ekranu monitora. Oprócz wersji na komputery osobiste możliwa jest też gra w Syberia 2 na PS2, oraz Xbox, jednak to właśnie wersja komputerowa jest uważana za jedną z najlepszych tego typu gier w historii.

 • Data dodania:
  2016-10-23
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  59
  Pobierz za darmo syberia 1 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Syberia III

  Syberia III to kolejna część jednaj z najlepszych tego typu serii gier w historii, która doskonałą fabułą, zagadkami i oprawą graficzną zyskała uznanie graczy na całym świecie, choć nie była tworzona przez jakieś wiodące studio.

 • Gray Matter

  Gray Matter na PC to klasyczna gra przygodowa, polegająca na klikaniu myszką i rozwiązywaniu całej masy, różnych zagadek tworzona m.in. przez Jane Jensen, znaną przede wszystkim z serii Gabriel Knight.

 • Machinarium

  Machinarium to gra przygodowa, należąca do dość zapomnianego w ostatnich latach gatunku gier wskaż i kliknij, która została wydana w tym roku na komputery osobiste.

syberia 1 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-23 już 59 użytkowników pobrało syberia 1 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: syberia 1