Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

switch off

Data dodania:
2016-10-24
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
89
Opis - switch off

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-24 już 89 użytkowników pobrało switch off z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Switch Off 1.0 (S60 3rd)

  Switch Off to mała i praktyczna aplikacja służąca do automatycznego wyłączania telefonu. Program działa na telefonach z systemem Symbian OS trzeciej generacji i pozwala ustawić godzinę, o której telefon automatycznie się wyłączy.

 • Data dodania:
  2016-10-24
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  89
  Pobierz za darmo switch off . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • SwitchNetConfig 1.0

  Dostępny za darmo SwitchNetConfig to świetne narzędzie przeznaczone dla użytkowników potrafiących tworzyć profile połączeń internetowych. Przydaje się to osobom często podróżującym z laptopem.

 • BandSwitch 2.4.3 Pocket PC

  BandSwitch jest nie wielkim i funkcjonalnym programem pozwalającym na zarządzanie wszystkimi urządzeniami podłączonymi do naszego Pocket PC.

switch off Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-24 już 89 użytkowników pobrało switch off z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: switch off